Titles you rated
The BubbleRated ★ 2.0
EnchantedRated ★ 4.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.0
Triple FrontierRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5