Titles you rated
Producing NobutaRated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Oh My VenusRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 1.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Moorim SchoolRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0