Titles you rated
Secret Love AffairRated ★ 1.5
Another Miss OhRated ★ 4.0- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 2.5
Spring DayRated ★ 3.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5