Series
Ratings
55
Worlds WithinRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 1.0
You're BeautifulRated ★ 0.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 1.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 2.5
RememberRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0