Titles you rated
- Sharp3Rated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 2.0- I'm Dying SoonRated ★ 4.0
When I Was The PrettiestRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 5.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 4.5- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 4.0
- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.0
- Yeonu's SummerRated ★ 5.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Sharp2Rated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
We All Cry DifferentlyRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5