Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
1% of AnythingRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0