Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 2.0
New TrialRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
EqualsRated ★ 4.0
The Map Against the WorldRated ★ 2.5
TrumboRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 2.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0