Titles you rated
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 3.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 1.5
26 YearsRated ★ 2.5