Titles you rated
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.0