Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5