Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Sucker PunchRated ★ 3.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.5
L: Change the WorldRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5