Titles you rated
The LegendRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0