Titles you rated
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.0
On AirRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0