Titles you rated
One-LineRated ★ 2.5
PapillonRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 2.5
No Time to DieRated ★ 4.0
KlausRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.5
The Twilight SamuraiRated ★ 4.0
Pom PokoRated ★ 4.0- Taoist MutulRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 5.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5