Series
Ratings
118
Prince of Lan LingRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Just YouRated ★ 1.0- Love, NowRated ★ 1.0
- Office GirlsRated ★ 1.0
Love YouRated ★ 4.0- I Do, 행복한 선택Rated ★ 1.0
Love AroundRated ★ 1.0- Ring Ring BellRated ★ 2.0
- I Love You So MuchRated ★ 2.0
What Is LoveRated ★ 1.0
MARSRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
Why Why LoveRated ★ 2.0
Meteor GardenRated ★ 2.0- Tokyo JulietRated ★ 1.0
Summer's DesireRated ★ 3.5
Hot ShotRated ★ 2.0
Hi My SweetheartRated ★ 3.5- Wo De Yi Wan Mian BaoRated ★ 0.5