Titles you rated
ZootopiaRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
Who Am I?Rated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
GamerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0