Series
Ratings
34
GrimmRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
TomatoRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.5
GothamRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0