Titles you rated
Bridal MaskRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 1.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Liar GameRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0