Titles you rated
Full House Take 2Rated ★ 0.5
Medical Top TeamRated ★ 1.0
Lovers of MusicRated ★ 2.0
BloodRated ★ 1.0
Likeable or NotRated ★ 2.0
Hogu's LoveRated ★ 1.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
StyleRated ★ 2.5
My Lovely GirlRated ★ 1.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 0.5
Mischievous KissRated ★ 2.0
Tale of ArangRated ★ 2.0
Dear HeavenRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 1.0
The Great DoctorRated ★ 1.0
On AirRated ★ 5.0