Titles you rated
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 1.0
The King's SpeechRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 1.0- WishRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.5
CartRated ★ 1.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0