Movies
Ratings
719
ParasiteRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Personal ShopperRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
BurningRated ★ 5.0
MasterRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
The FounderRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5