Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Last ChristmasRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0