Titles you rated
Spirits' HomecomingRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 3.0
A Melody to RememberRated ★ 3.5
Hansel & GretelRated ★ 0.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.5
The RingRated ★ 1.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.0
Don't ClickRated ★ 1.0
Final Destination 5Rated ★ 2.5
The Red ShoesRated ★ 1.0
HostelRated ★ 2.0
The Final DestinationRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 1.0
Bloody ReunionRated ★ 1.0
House of WaxRated ★ 2.0
Killer ToonRated ★ 1.0
[REC]Rated ★ 2.0
HellcatsRated ★ 1.0
Little Black DressRated ★ 1.0
The DealRated ★ 1.0