Titles you rated
QuickRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0- WishRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0