Titles you rated
FlippedRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Expendables 2Rated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.5