Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The GoralsRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.0
Left-Handed GirlRated ★ 4.0
SproutRated ★ 4.0- Diva JanusRated ★ 3.0
People and MeatRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
3670Rated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0