Movies
Ratings
47
King KongRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5