Movies
Ratings
150
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
ContactRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5