Titles you rated
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5