Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
- Murder ReportRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 1.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 2.5