Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5- The FrogRated ★ 0.5
Joko Anwar's Nightmares and DaydreamsRated ★ 0.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
VikingsRated ★ 4.5
VersaillesRated ★ 4.0
The Empress Season 1Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5