Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0