Movies
Ratings
621- The First RideRated ★ 1.0
Dark NunsRated ★ 1.0- Love ResetRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
BargainRated ★ 5.0
UnchartedRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Perhaps LoveRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 1.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0- Love and LeashesRated ★ 2.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
The Night Comes for UsRated ★ 4.0