Titles you rated
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Under the DomeRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 1.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 1.5