Series
Ratings
107- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 2.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
A Daughter Just Like YouRated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0