Movies
Ratings
44
If OnlyRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0