Series
Ratings
98
ElementaryRated ★ 3.5
We Broke UpRated ★ 0.5
Only YouRated ★ 2.0
Panda and HedgehogRated ★ 0.5
Full House Take 2Rated ★ 0.5
Be with YouRated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 2.0- Once Upon a Time in WonderlandRated ★ 4.0
RobberRated ★ 0.5
Cinderella ManRated ★ 0.5
Heading to the GroundRated ★ 0.5
Imaginary CatRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 5.0
MidasRated ★ 0.5
Bad GuyRated ★ 0.5
All My Love For YouRated ★ 1.5
Operation ProposalRated ★ 1.0- Coffee HouseRated ★ 2.0
Lie to MeRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0