Titles you rated
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0