Titles you rated
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Last Action HeroRated ★ 5.0
Kung Fu Panda: Secrets of the Furious FiveRated ★ 3.0
Kung Fu Panda HolidayRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.5
HookRated ★ 5.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0