Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.5
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
The 5th WaveRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 4.5
Mulan IIRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Stormy NightRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0