Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 1.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5