Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Monkey TroubleRated ★ 3.0
GreaseRated ★ 3.0- Incomplete life: PrequelRated ★ 3.0
The HoleRated ★ 2.0
SabrinaRated ★ 2.0
First KnightRated ★ 3.0
KinseyRated ★ 2.0
The Return of JafarRated ★ 2.0
The Whale HunterRated ★ 1.5
The BabeRated ★ 2.0
La Femme NikitaRated ★ 1.5
Eat Drink Man WomanRated ★ 3.0
Macross: Do You Remember Love?Rated ★ 5.0
Oliver!Rated ★ 1.5
A Single SparkRated ★ 2.0
Black MaskRated ★ 2.5- The 101st PropositionRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.5
Mr. VampireRated ★ 2.0