Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.5- Sound! EuphoniumRated ★ 4.0
- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 3.5
May Food Bless YouRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
Cat's Pleases Season 3Rated ★ 5.0
Cat's Pleases Season 2Rated ★ 5.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0