Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 2.0
The ElixirRated ★ 0.5
28 Years LaterRated ★ 1.0
DesiertoRated ★ 1.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
DeliriumRated ★ 0.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
Play DirtyRated ★ 3.0
Banshee ChapterRated ★ 2.5
ConcussionRated ★ 3.5
Highest 2 LowestRated ★ 0.5
The ContractRated ★ 1.5
KristyRated ★ 1.0- NoiseRated ★ 1.0
- Ghost TrainRated ★ 1.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 2.0
LonglegsRated ★ 2.0
ShutterRated ★ 1.0
Labor DayRated ★ 4.5