Titles you rated
- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
MisaengmulRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0