Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Love, SimonRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Under the Tuscan SunRated ★ 3.5
The Nun's StoryRated ★ 4.0
On a Magical NightRated ★ 4.0
No RegretRated ★ 3.0
Lefty/RightyRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The Little HoursRated ★ 4.0
Sunshine on LeithRated ★ 2.0
ChungnyeoRated ★ 4.0
Blind BeastRated ★ 2.0
DevilmanRated ★ 0.5
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 2.5