Titles you rated
The Last ExorcismRated ★ 5.0
The OrphanageRated ★ 5.0
Hansel & GretelRated ★ 5.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.5
Saw 3DRated ★ 5.0
Patema InvertedRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
March of the PenguinsRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
John RabeRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0