Movies
Ratings
160
The IslandRated ★ 3.5
Japan SinksRated ★ 4.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0