Titles you rated
He Who Can't MarryRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Testimony of NRated ★ 1.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0