Series
Ratings
12- Orphan BlackRated ★ 1.5
Orphan BlackRated ★ 1.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.0- 1리터의 눈물Rated ★ 1.0
Inspiring GenerationRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.0
Orphan BlackRated ★ 1.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.0